Lustro owalne 46 x 92 miedziane złote szkło MISTO Umbra

Promocja -8%

Lustro owalne 46 x 92 miedziane złote szkło MISTO Umbra

0.1/5

599.99 

Na stanie

Darmowa wysyłka w 24h (dni robocze)

Kategoria

Opis produktu

Owalne lustro Umbra Misto

Misto Mirror ma miękki gradient, dodając odrobinę koloru do Twojej przestrzeni. Płynny gradient, który łączy się od przezroczystego do różowego odcienia miedzi.

Smukły, owalny kształt Misto stanowi dekoracyjny akcent na Twoich ścianach. Dzięki zaokrągleniom Misto natychmiast zmiękcza każdą przestrzeń i prezentuje się jak dzieło sztuki na ścianie.

Misto Mirror ma delikatny gradient, dodając odrobinę koloru do Twojej przestrzeni. Smukły owalny kształt Misto wprowadza dekoracyjny akcent do Twoich ścian. Dzięki zaokrąglonym krzywiznom Misto natychmiast zmiękcza każdą przestrzeń i podwaja się jako dzieło sztuki na ścianie.

Płynny gradient:
Misto ma płynny gradient, który przechodzi od jasnego do różowo-miedzianego odcienia.

Dekoracyjna grafika ścienna:
Dzięki pięknemu kształtowi i wzornictwu Misto tworzy przyciągające wzrok lustro i sztukę ścienną w jednym.

Miękkie zaokrąglenie:
Smukły, owalny kształt Misto charakteryzuje się miękkimi i ciągłymi liniami, dodając ciepłego i lekkiego akcentu do Twojej przestrzeni.

Otwiera twoją przestrzeń:
Lustro natychmiast przyciąga światło do twojej przestrzeni, dzięki czemu wydaje się większa i bardziej otwarta.

Specyfikacja

Stan

Nowy

Producent

Kod producenta

1015778-880

EAN

028295364522

Jednostka

szt.

sombras-umbra logo_web

599.99 

Na stanie

Zapytaj o produkt

Lustro owalne 46 x 92 miedziane złote szkło MISTO Umbra

443710_1_53556

Masz pytanie dotyczące produktu lub jego dostępności, napisz do nas

Administratorem danych jest ESITIO Przemysław Filipek Białołęcka 258c 03-253 Warszawa. Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: sklep@sombras.pl lub zadzwoń pod numer tel. 510248264. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie złożone przez formularz, na podstawie art. 6 pkt 1 lit. f) RODO. Odpowiedź może zawierać informacje handlowe. Więcej informacji
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

Dane osobowe będą przetwarzane celu przesyłania Newslettera zawierającego informacje handlowe i marketingowe, na podstawie art. 6 pkt 1 lit. a) RODO. Administratorem danych jest ESITIO Przemysław Filipek, ul. Białołęcka 258c, 03-253 Warszawa. Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: sklep@sombras.pl lub zadzwoń pod numer tel. 510248264. Więcej informacji